O firmie

Firma "SANTANA" początek swojej działalności datuje w 1984 roku. Założona została przez absolwenta Politechniki Warszawskiej Jacka Samsela. Firma "SANTANA" produkuje obuwie atestowane w szerokim asortymencie : klapki, sandały, drewniaki i wkładki .
- obuwie ochronne, robocze, białe, medyczne, profilaktyczne i zdrowotne
- obuwie wygodne do powszechnego użytku
- obuwie dla służby zdrowia, pracowników handlu, przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, elektronicznego.
Wierzchy i podszewki są wykonane z naturalnych skór pokryte powłokami , które umożliwiaja ich dezynfekcję oraz łatwe utzrymanie w czystości . Spody obuwia są antypoślizgowe wykonane z lekkiego poliuretanu o własnościach amortyzujących stopy użytkownika, co zapobiega bólom kręgosłupa. Prawidłowe anatomiczne wyprofilowanie sandałów, klapek, drewniaków, dostosowanych do kształtu stopy - to zaleta najzdrowszego obuwia.
Wkładki do obuwia mogą być wykonane z dwoiny na piance, korka, typu "fakirek" lub o właściwościach masujących stopę użytkownika.
Kolory wierzchów i spodów oraz wkładki wykonamy według indywidualnych uzgodnień z odbiorcą.
Obuwie produkcji firmy SANTANA jest wykonane zgodnie z normą PN-EN ISO 20 347 , spełniają one przepisyrozporządzenia Ministra Gospodarki z 21 grudnia 2005 r. oraz dyrektywy 89/686/EWG. Obuwie posiada atest CE .